Meist

Lahemaa Rahvuspargi idaserval, Kunda jõe ürgoru kallastel paiknev Lontova seikluspark koos hubase Blücheri kohviku ning puhkemajaga pakuvad võimalusi väga eripalgeliseks puhkuseks või üritusteks inspireerivalt looduskaunis keskkonnas. Meri, Kunda rand, asub Lontovast vaid ca 1,5 km kaugusel. Oleme sobiv koht nii peredele, meeskonnakoolitusteks kui ka suve- ja talvepäevade pidamiseks.

Seikluspargi territooriumil on lasteala, tuubirada, meeskonnaala, kõrg– ning madalseiklusrada, lisaks loomulikult jalutusrajad. TPark pakub seiklusvõimalusi aastaringselt, ilmastikule ja loodusoludele vastavalt. Päikseline kevad ja soe suvi on seikluspargis kõrghooaeg kuid ka sügis ning talv pakuvad omamoodi erilisi ja ekstreemseid seikluselamusi. 

Lisaks erinevatele atraktsioonidele kuulub pargi juurde ka Blücheri kohvik, grillplats ning puhkemaja.

Blücheri kohvik on sobilik nii sünnipäevade, erinevate ürituste kui ka väikeste vastuvõttude korraldamiseks. Külastada tasub meid ka juhul kui soovite küünlavalgel mitmekäigulist õhtusööki nautida, pidada argiseid kohtumisi või lihtsalt hõrgu koogi ja kohviga maiustada. Pakume ka pikniku pidamise võimalust.

Lontova puhkemajas on saal, milles on võimalus korraldada seminare, pidusid või sünnipäevi kuni 50-le inimesele; 6 tuba, milles saab ööbida kuni 17 inimest, saun ning õues kümblustünn.

Seikluspark on avatud K-P 12.00-19.00
Blücheri kohvik on avatud E-P 12.00-19.00

Kontakid: Lontova tee 2, Kunda, Estonia | Tel +372 5360 6666 | E-mail: info@lontovaseikluspark.eu